Polartherm | X-8 Thermal Paste, 40 g | PT-X8-040
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3600 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Polartherm |
| Producer product family | X-8 Thermal Paste, 40 g |
| Producer product name | PT-X8-040 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: polartherm x-8 thermal paste, 40 g pt-x8-040, pt-x8-040, polartherm, jahutused

